Samsung Galaxy S24 Serisinin Fiyatları İtalya’da Belirlendi


Samsung Galaxy S24 Serisi, 2024 yılının başlarında piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Bu serinin fiyatları, İtalya’da bir sızıntıyla ortaya çıktı. İşte Galaxy S24, Galaxy S24+ ve Galaxy S24 Ultra’nın İtalya fiyatları.

Samsung Galaxy S24 Serisinin Fiyatları

Samsung, her yıl olduğu gibi yeni amiral gemisi akıllı telefonlarını Ocak ayında tanıtmayı planlıyor. Galaxy S24 serisi, Samsung’un en güçlü ve en gelişmiş telefonları olacak. Bu telefonların özellikleri ve tasarımları hakkında birçok bilgi sızdırıldı. Ancak fiyatları konusunda pek fazla detay yoktu. Şimdi ise, tipster Roland Quandt’ın Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım, Galaxy S24 serisinin İtalya fiyatlarını gözler önüne serdi.

Buna göre, Samsung Galaxy S24 serisinin en küçük üyesi olan Galaxy S24, 128GB depolama kapasitesine sahip olacak ve 899 Euro fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Galaxy S24+, ise Galaxy S24’ten biraz daha büyük bir ekrana sahip olacak. Depolama kapasitesi ise 256GB ve 512GB şeklinde iki farklı seçenek sunacak. Bu telefonun fiyatları ise sırasıyla 1149 Euro ve 1269 Euro olacak. İşlemci ve RAM konusunda ise Galaxy S24 ile aynı olması bekleniyor.

Galaxy S24 Ultra, ise serinin en büyük ve en pahalı üyesi olacak. Depolama kapasitesi ise 256GB, 512GB ve 1TB olmak üzere üç farklı seçenek sunacak. Bu telefonun fiyatları ise sırasıyla 1449 Euro, 1569 Euro ve 1809 Euro olacak. İşlemci konusunda Galaxy S24 ve Galaxy S24+ ile aynı olması beklenen bu telefonun RAM miktarı ise 12GB olacak.

Samsung Galaxy S24 serisinin fiyatları, İtalya’da bu şekilde belirlendi. Ancak bu fiyatların diğer ülkelerde farklılık gösterebileceğini de unutmamak gerekiyor. Samsung’un bu telefonları ne zaman tanıtacağı henüz resmi olarak açıklanmadı. Ancak tahminlere göre, Ocak ayının sonunda veya Şubat ayının başında bir lansman gerçekleştirilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir