Samsung Galaxy S24 Serisinin Tanıtım Tarihi Kesinleşti


Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S24 serisi, 17 Ocak’ta düzenlenecek Galaxy Unpacked 2024 etkinliğinde resmi olarak tanıtılacak. Samsung Avustralya Twitter (X) hesabından yapılan duyuruya göre, etkinlik Türkiye saati ile 21:00’da başlayacak ve canlı olarak yayınlanacak.

Galaxy S24 Serisi Yapay Zekayla Geliyor

Galaxy S24 ailesi, Galaxy S24, Galaxy S24+ ve Galaxy S24 Ultra olmak üzere üç farklı modelden oluşuyor. Bu modellerin tasarım, ekran, pil ve performans açısından birbirinden farklı özelliklere sahip olması bekleniyor. Ancak hepsinin ortak noktası, Samsung’un yeni yapay zeka platformu Galaxy AI olacak.

Galaxy AI, Samsung’un akıllı telefon deneyimini bir üst seviyeye taşımayı hedeflediği bir teknoloji. Bu teknoloji sayesinde, Galaxy S24 serisi telefonlar, sesli görüşmelerde gerçek zamanlı dil çevirisi yapabilecek, duvar kağıdı oluşturabilecek, Samsung Notes’ta notları özetleyebilecek ve daha birçok işlevi yerine getirebilecek. Ayrıca kamera tarafında da yapay zeka desteği ile fotoğraf ve video kalitesi artacak.

Son olarak 17 Ocak’ta tanıtılacak Galaxy S24 ailesinin özellikleri ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir