Sherlock’un Yardımcısı John Watson’ı Konu Alan Yeni Bir Dizi Geliyor


Sir Arthur Conan Doyle tarafından yaratılan ikonik karakteri Sherlock Holmes, birçok farklı uyarlama ile karşımıza çıktı. Bu uyarlamaların birçoğunu da, ekranlarda izleyiciyle buluşan dizi ve filmler oluşturuyor. Yakında ise, bu dizi ve film uyarlamalarına birisi daha katılıyor.

Amerika’nın en popüler ve oldukça yüksek izlenme sayılarına ulaşan kanalı CBS‘in uzun zamandır üzerinde çalıştığı bilinen, Sherlock Holmes‘ün yardımcısı John Watson‘ı konu alan dizisi hakkında ilk detaylar ortaya çıktı.

John Watson’ı Konu Alan Dizi Geliyor

John Watson

Güvenilir haber kaynaklarından birisi olan Variety tarafından aktarılan bilgilere göre; CBS‘in uzun zamandır üzerinde çalıştığı Sherlock Holmes‘ün yardımcısı John Watson‘ı konu alan dizisin başrolü ve ismi belli belli oldu. Kapalı kapılar ardında geliştirilen dizi, Watson ismine sahip olacak. Son dönemde The Enemy Within, The Resident ve Our Kind of People gibi dizilerde rol alan  ayrıca izleyiciler tarafından oldukça sevilen Morris Chestnut, CBS‘in yeni uyarlamasında Dr. John Watson olarak izleyici karşısına çıkacak. Dizinin yaratıcısı ise, Elementary dizisiyle adından çokça söz ettiren Craig Weeny olacak.

Sherlock Holmes‘ün ölümünün ardından 1 yıl sonrasında geçeceği açıklanan dizinin diğer detayları, diğer oyuncu kadrosu, çekimlere ne zaman başlanacağı ve yayın tarihi gibi detayları ise henüz belli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir