Sonunda Geliyor: Valorant İçin Yeni Silah Duyuruldu!


Uzun zamandır beklenen sonunda oluyor. Riot Games tarafından yapılan yeni duyuru ile Valorant için yeni silah geliyor. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Honor of Kings Türkiye’ye Geliyor: Ön-Kayıt Yaptırmayı Unutmayın!


Riot Games tarafından geliştirilen Valorant, ücretsiz FPS oyunları arasında gerçekten önemli bir yere sahip. Kısa sürede büyük bir popülarite yakalaması ile dünya genelindeki milyonlarca oyuncuğun yoğun ilgi gösterdiği oyun, başta yeni oynanabilir karakterler olmak üzere, zaman içerisinde yoğun bir içerik desteği görmüştü. Ne var ki, aradan geçen zaman zarfında herhangi bir yeni silah eklentisi olmamıştı. Bu, elbette oyuncuların geniş olmayan silah yelpazesinden şikayetçi olmalarına yol açmıştı.

Valorant İçin Yeni Silah, Önümüzdeki Hafta Geliyor!

Geçtiğimiz haftalarda ortaya atılan bir iddia ile de sonunda beklenen haber gelmişti. Bu gelişmenin ardından, Riot Games de resmi açıklama ile oyuncuların taleplerine cevap verdi.

Ortaya atılan iddialar ile örtüşen şekilde Outlaw isimli çift namlulu keskin nişancı tüfeği, Valorant oyuncuları ile buluşmaya hazırlanıyor. 2.400 kredi ile satın alabileceğiniz orta seviyeli silah, iki atışta düşmanları rahatlıkla yere serebilecek güce sahip iken 4.700 kredi ile alınan Operator de düşmanları tek atışta yere serebilmesi ile halen oyunun en güçlü silahı konumunda bulunmaya devam edecek.

05bcfda25b78456b4f85a56a7b7839b6b4705f08-1200x675

Outlaw her ne kadar seri iki atış yapabilmek gibi eşsiz bir olanak sunsa da, bu iki atıştan sonra şarjör doldurmak gerekiyor. En büyük dezavantajı da burada ortaya çıkıyor. Öyle ki şarjör doldurma animasyonu bir hayli uzun sürüyor. Yani bu esnada vurulmamak için güvenli bir alan bulmak gerekecek.

Son olarak, yeni çift namlulu keskin nişancı tüfeğinin 9 Ocak 2024 Salı günü başlayacak olan Bölüm 8 Kısım 1 ile oyuna ekleneceğini söyleyelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir