Sony Ve Marvel, Spider Man 4 Konusunda Anlaşmazlık Yaşıyor


Marvel Comics‘in belki de en çok bilinen ve herkes tarafından sevilen süper kahramanlarından birisi şüphesiz ki Spider-Man‘dir. Neredeyse hepimizin çocukluğunu süsleyen süper kahramanımız Marvel, Disney ve Sony Pictures sayesinde sürekli yeni ve kaliteli yapımlarla izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. 

2021 yılında vizyona giren Spider-Man: No Way Home filminin ardından Marvel Sinematik Evreni’nde geçen yeni bir Spider-Man filmi görmedik. Ancak, geçtiğimiz aylarda Marvel Studios, Marvel Sinematik Evreni’nde geçecek olan ve başrolünde Tom Holland’ın yer aldığı Spider Man 4’ün hikayesinin hazır olduğunu açıkladı.

Lakin yapılan bu açıklamanın ardından hiçbir şey planlandığı gibi ilerlemedi. Hollywood’da patlak veren grevler nedeniyle proje bir türlü ilerleme kaydedemedi. Prodüksiyon süreci devam eden yapımdan, belki de hayranları ikiye bölecek yeni bir iddia ortaya atıldı.

Şirketler Spider Man 4 Konusunda Anlaşamıyorlar

Spider Man 4 Tom Holland

Sektöre ve Marvel Studios’a olan yakınlığı ile tanınan DanielRPK tarafından aktarılan bilgilere göre; Marvel Studios ve Sony Pictures, iki firmanında Spider Man 4 için beklentileri ile planları farklı olduğu için bir türlü aynı düşünce de birleşemediler.

Kevin Feige, devam filminin sağlam temeller içeren Vincent D’Onofrio’nun Kingpin’ini ve diğer sokak seviyesi karakterleri filme dahil ederek hikayesiyle ve gerçekçiliğiyle öne çıkan bir film olmasını istiyor. Sony Pictures ise, Tobey Maguire ile Andrew Garfield’ın filmde yer alarak daha büyük bir çoklu evren filmi yapmak istiyor.

Sosyal medya da hayranlar tarafından ifade edilen beklentilere bakıldığı zaman büyük bir hayran kitlesi, filmin ayakları yere basan ve hikayesiyle öne çıkan bir film olmasını istiyor. Sizlerin devam filmi için beklentileriniz neler?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir