Stranger Things 5.Sezon Çekimlerine Ocak Ayında Tekrar Başlanacak


Netflix‘in sevilen yapımı Stranger Things‘in yeni sezonu aylarda izleyiciyle buluştu. Yapımın son sezonu da izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiş gibi duruyor. Netflix tarafından açıklanan verilere göre yapım, 1 milyar saat izlenme süresini aştı.

Durum böyle olunca tabii ki de bu yapımın bir şekilde devam etmesi gerekiyor. Ancak korkmayın hayır yapımcılar hikayeyi gereksiz derece uzatmayacak. Stranger Things‘in yapımcılığını yapan Duffer Kardeşler, 2024 yılında izleyiciyle buluşması planlanan beşinci sezon çalışmalarına Mayıs ayında, zorunlu olarak ara verildi.

Stranger Things Yeni Sezon Çekimlerine Ocak’da Yeniden Başlanacak

Stranger Things‘in yeni sezon senaryosu hazır olmasına ve çekimlere başlanmış olmasına rağmen, Mayıs ayında patlak veren senarist grevine destek verilmesi ayrıca, dizinin çekimlerinin senaristler olmadan devam etmemesi nedeniyle ara verildi. Bu nedenle de, 2024 yılı içerisinde izleyici karşısına çıkması planlanan final sezonu, zora ki olarak 2025 yılına ertelendi.

Güvenilir haber kaynağı Deadline tarafından kaleme alınan makaleye göre Netflix, dizinin final sezonu çalışmalarına Ocak ayında yeniden başlayacak. Makalede yer alan detaylara göre, film ekibi şu an Atlanta’da ön hazırlıkları yapmaya başladı ve çekimler de Atlanta’da yapılacak.

Bir kez daha herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması halinde dizinin final sezonu, 2025 yılı içerisinde Netflix üzerinden izleyici  karşısına çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir