Superman Legacy’nin Çekimlerine Başlanacağı Tarih Belli Oldu


Süper kahraman yapımları denildiğinde akla ilk gelen firmalar arasında yer alan DC‘de radikal değişiklikler görmeye başladık. Öncelikle bir sürü yapımını iptal eden şirket, geçtiğimiz günlerde yeni planlarını ve yeni yapımlarını resmen duyurdu. Her ne kadar yeni duyurulan yapımlar sağlam temellerin üzerine oluşturulacak yeni DC Evreni hakkında yeni ve güncel bilgiler gelmeye devam ediyor.

James Gunn ve Peter Safran‘ın DC Studios‘un başına geçmesinin ardından birçok yeni yapım duyuruldu. Duyurulan yeni yapımlardan bir tanesi de Superman Legacy filmi. Geçtiğimiz aylarda James Gunn, yeni kurulacak olan DC Evreni‘nde Superman rolünü David Corenswet’in ve Lois Lane rolünü Rachel Brosnahan’ın üstleneceğini resmen açıkladı.

Sürekli olarak yapıma dair yeni bilgiler, yeni detaylar, filmde yer alacak olan karakterler ve o karakterlere hayat verecek olan oyuncular hakkında hayranları oldukça mutlu edecek bir detay paylaşıldı.

Superman Legacy’nin Çekimlerine 2024’ün İlk Çeyreğinde Başlanacak

superman legacy

Şimdiye dek birçok Superman filmi ve dizisi izleyicinin karşısına çıktı. Lakin bu defa daha önce izlediğimiz yapımlardan oldukça farklı bir film hayranları bekliyor. En sonunda DC hayranlarının merakla beklediği yapımın, senaryosunun tamamlanmak üzere olduğu geçtiğimiz haftalarda James Gunn tarafından resmen duyuruldu.

Uzun süredir üzerinde çalışılan ve daha önce okurlarla buluşmuş olan Superman çizgi-romanlarından birçok referansa ev sahipliği yapacak olan filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı belli oldu. Production List tarafından listelenen ve daha sonrasında James Gunn tarafından resmi olarak doğrulanan detaylara göre filmin çekimlerine, 2024 yılının ilk çeyreğinde başlanacak. Aktarılan bilgilere göreyse, 2024 Mart ayı içerisinde çekimler resmen başlayacak.

Superman Legacy, 1 Temmuz 2025 tarihinde sinemalarda izleyiciyle buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir