Tencent, iddialara göre Elden Ring için bir mobil versiyon yapıyor
Elden Ring

Türün sevenleri tarafından inanılmaz beğenilen Elden Ring için Tencent imzalı bir mobil versiyon gelecek gibi görünüyor.

Dev firmalardan Tencent, Reuters’in haberine göre Elden Ring için bir mobil versiyon üzerinde çalışmalar yapıyor. Bu projenin 2022 yılında başladığı iddia edilirken, burada Tencent’in FromSoftware’in yüzde 16 hissesini satın aldığı hatırlatılıyor yani iddialar boş bir temel üzerine kurulmuyor. Elden Ring’in mobil versiyonunu uygulama içi satın alımlarla desteklenecek şekilde oynaması ücretsiz bir oyun yapmak istediği aktarılan Tencent, şimdilik oyunu yayınlamaktan ise uzakta bulunuyor. Elden Ring bundan önce PC’den aldığı önemli bir güncelleme ile ses getirmişti. Oyunun 1.09 güncellemesi ile PlayStation 5, Xbox Series X ve PC’de Ray Tracing ya da Türkçe karşılığıyla Işın İzleme özelliği kullanıma sunulmuştu. Ray Tracing ile beraber gerçekçi ışıklandırmalar kazanan ve böylece çok daha etkileyici hale gelen oyun, sürpriz olmayacağı üzere Işın İzleme açıldığı zaman daha fazla güce ihtiyaç duyuyor. Çıktığından bu yana ciddi şekilde iyileştirilen oyun, halen çok fazla kişinin kataloğunda yer alıyor ve yakında bir eklenti ile güncellenecek gibi görünüyor. Eğer hâkim değilseniz Elden Ring için Steam’de verilen bilgiler tam olarak şöyle: “Tarnished, yüksel ve zarafetin seni yönlendirmesine izin ver. Elden Ring’in gücünü kullan ve Lands Between’de bir Elden Lord ol.

-Heyecanla Dolu Devasa Bir Dünya: Çeşitli olayları içinde barındıran açık arazilerin, karmaşık ve üç boyutlu tasarımlara sahip büyük zindanlarla buluştuğu devasa bir dünya. Yolculukların sırasında, bilinmeyeni keşfetmenin ve tehditlerin üstesinden gelmenin verdiği o tatmin edici başarım hissi seni bekliyor.

-Karakterini Oluştur: Karakterinin görünüşünü özelleştirebilmenin yanı sıra kuşanabildiğin silahlardan, zırhlardan ve büyülerden de dilediğin kombinasyonu oluşturabilirsin. Karakterini oyun tarzına göre şekillendirebilir, istersen güçlü bir savaşçı olmak için fiziksel gücünü arttırabilir, istersen de bir büyü ustası olabilirsin.

-Bir Efsaneden Esinlenilmiş Destansı Bir Drama: Parçalar halinde işlenen çok katmanlı bir hikâye. Karakterlerin çeşitli düşüncelerinin Lands Between’de kesiştiği destansı bir drama.

-Seni Dolaylı Olarak Başkalarına Bağlayan Eşsiz Bir Çevrimiçi Deneyim: Diğer oyuncularla doğrudan etkileşime geçebileceğin ve birlikte seyahat edebileceğiniz çok oyunculu modun yanı sıra oyun, başkalarının varlığını hissetmeni sağlayacak benzersiz bir eşzamansız çevrimiçi unsuru da destekliyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir