The Batman 2’nin Çekimlerine Başlanacağı Tarih Belli Oldu


Süper kahraman yapımları denildiğinde akıla ilk gelen firmalar arasında yer alan DC‘de radikal değişiklikler görmeye başladık. Öncelikle bir sürü yapımını iptal eden şirket, geçtiğimiz günlerde yeni planlarını ve yeni yapımlarını resmen duyurdu. Her ne kadar yeni duyurulan yapımlar sağlam temellerin üzerine oluşturulacak yeni DC Evreni‘ne bağlı olacak olsa da, bu evrene dahil olmayacak DC yapımları da bulunuyor.

Geçtiğimiz yıl vizyona giren The Batman filmi, uzun bir aranın ardından izleyicinin karşısına çıkan en iyi DC yapımlarından birisi olmayı başardı. Robert Pattinson‘ın Batman‘i birçok DC ve Batman hayranı tarafından oldukça büyük ilgi gördü. Hayranların gösterdiği büyük ilgi karşılıksız kalmadı, WarnerBros. Robert Pattinson‘lı The Batman Part 2‘ye onay verdi.

Ancak, ardından Mayıs ayında başlayan ve geçtiğimiz aylarda son bulan grevler nedeniyle DC Studios, The Batman Part 2‘nin prodüksiyonuna bir türlü başlayamadı. Sürekli olarak ertlemeler alan çekimlere ne zaman başlancağı ise belli oldu.

The Batman Part 2’nin Çekimlerine 2024 Yaz Aylarında Başlanacak

The Batman Part 2

Sektöre ve Warner Bros.’a olan yakınlığı ile tanınan DanielRPK (Daniel Richtman) tarafından aktarılan bilgilere göre; DC Studios‘un en merak edilen Elseworld yapımlarından birisi olan The Batman Part 2‘nin çekimlerine 2024 yılının yaz aylarında başlanacak.

Filmin vizyon tarihinin erteleme alıp almayacağı ise henüz belirsizliğini koruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir