The Fall Guy Filminden Yeni Fragman Paylaşıldı


Hollywood’ün en gözde isimlerinden birisi olan son olarak ise Barbie filminde yer alan Ryan Gosling ile son olarak Nolan‘ın son şaheseri Oppenheimer‘da yer alan Emily Blunt‘ın yer aldığı aksiyon ve komedi türündeki bir dublörün hayatını konu alan The Fall Guy filminden yeni detaylar paylaşılmaya devam ediyor.

The Fall Guy ismine sahip olan yapım, ülkemizde “Dublör” ismiyle vizyona girecek. Oldukça iddialı başrollere sahip olan yapımın oyuncu kadrosu ise şu şekilde; Ryan Gosling, Emily Blunt, Aaron Taylor-Johnson, Hannah Waddingham, Stephanie Hsu, Winston Duke ve Teresa Palmer.

The Fall Guy Filmiden Paylaşılan Yeni Fragman

Geçtiğimiz yaza damgasını vuran iki filmde de yer alan ikilinin başrolünde yer aldığı yapımın konusu ise şu şekilde; “O bir dublör ve dublör camiasındaki herkes gibi o da bizim eğlencemiz için havaya uçuyor, vuruluyor, çarpıyor, camlardan atılıyor ve en yüksek yerlerden düşüyor. Şimdi ise, neredeyse kariyerini bitiren bir kazadan yeni çıkan bu işçi sınıfı kahramanı, kayıp bir film yıldızının izini sürmek, bir komployu çözmek ve günlük işini yaparken hayatının aşkını geri kazanmaya çalışmak zorunda. Ne doğru gidebilir ki?

Bir dublörün hayatını konu alan The Fall Guy filmi, 3 Mayıs 2024 tarihinde ülkemizde “Dublör” ismiyle sinemalarda izleyiciyle buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir