The Last Of Us Part 2 Belgeseli Geliyor


Naughty Dog, The Last of Us Part 2‘nin geliştirme sürecini anlatan “Grounded 2: Making The Last of Us Part 2” adlı bir belgesel üzerinde çalıştığını duyurdu. 2. oyunu temel alan bu belgesel, 2014 yapımı orijinal “Grounded” belgeselinin devamı niteliğinde.

The Last of Us Part 2’nin Geliştirme Aşamalarını Aydınlatan Yeni Belgesel Yolda

The Last of Us Part 2

Naughty Dog, belgeselin çıkış tarihini paylaşmasa da, The Last of Us Part 2: Remastered‘a çıkış sonrası bir güncelleme olarak sunulacağını belirtti. Bu da en azından belgeselin, oyunun 19 Ocak’taki yayın tarihinden sonra yayınlanacağını gösteriyor.

Belgeselin fragmanı, oyunun 2020 yapımı versiyonunun geliştirilme sürecine dair görüntüleri içeriyor. Fragmanda, oyunun geliştirilme aşamasında yaşanan önemli anlar ve bir sızıntının lansman öncesinde hikaye detaylarını ortaya çıkarması gibi dikkat çekici bilgiler yer alacak. Yönetmen Neil Druckmann ve diğer ekip üyeleri de belgeselde geliştirme sürecine dair görüşlerini paylaşacaklar.

Naughty Dog, orijinal The Last of Us oyunu için benzer bir belgesel olan “Grounded”ı 2014 yılında yayınlamıştı. The Last of Us Part 2: Remastered, grafik geliştirmeleri, yeni modlar ve DualSense entegrasyonu gibi özellikleri içeren bir güncelleme ile 19 Ocak’ta piyasaya sürülecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir