The Regime Dizisinden Yeni Fragman Paylaşıldı


İzleyiciyle buluşturduğu yapımlar ile adından çokça söz ettiren ve birçok ödüle layık gösterilen HBO, yıldız oyuncu kadrosu ve ilgi çeken konusu ile izleyicileri ekranlara bağlamak için yeniden geliyor. HBO‘nun yeni ödüller kazanması beklenen ve başrolünde En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar Ödülü‘nü kazanan, Kate Winslet‘ın yer aldığı mini dizisi The Regime‘den yeni bir fragman paylaşıldı.

HBO‘nun yeni mini dizisi The Regime‘den geçtiğimiz haftalarda paylaşılan ilk fragman dizinin, ciddi bir siyasi drama dizisi olduğunu belirtiyor olsa da diziden yeni paylaşılan fragman, yapımın hiciv yönünü ön plana çıkartarak diziyi bekleyenlerin kafasını iyice karıştırmayı başardı.

The Regime Dizisinden Paylaşılan Yeni Fragman

HBO‘nun yeni mini dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan bazı isimler; Kate Winslet, Matthias Schoenaerts , Hugh Grant, Guillaume Gallienne, Andrea Riseborough ve Martha Plimpton. Dizinin yönetmen koltuğunda Stephen Frears ve Jessica Hobbs, senarist ve yürütücü yapımcı koltuğunda ise Will Tracy yer alıyor.

En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar Ödülü‘nü kazanan Kate Winslet‘ın başrolünde yer aldığı The Regime mini dizisi, 3 Mart 2024 tarihinde HBO kanalı ve MAX üzerinden izleyici karşısına çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir