The Walking Dead’den Rick Grimes, Call Of Duty Evrenine Katılıyor


Activision ve Call of Duty ekibi, hayranları heyecanlandıran bir iş birliği duyurusuyla gündeme bomba gibi düştü. Call of Duty: Warzone ve Call of Duty: Modern Warfare 3, 2. sezon için büyük bir sürprize hazırlanıyor ve bu sezonun başrolünde ünlü The Walking Dead karakteri Rick Grimes yer alacak.

Call of Duty 2. Sezon: Rick Grimes ve Michonne

Call of Duty The Walking Dead

Call of Duty serisi, 20 yıldan fazla bir süredir varlığını sürdürerek oyun dünyasının en büyük ve en tanınmış serilerinden biri haline geldi. Yıllar geçtikçe, serinin başarısı sadece satış rakamlarıyla değil, aynı zamanda lansman sonrası içerik ve iş birlikleriyle de göz dolduruyor. Bu kez, AMC’nin kült dizisi The Walking Dead ile yapılan iş birliğiyle, Call of Duty evrenine unutulmaz bir karakterin katılacağı müjdesi verildi.

Rick Grimes‘in yanı sıra, sezonda Michonne gibi diğer ikonik karakterlerin de yer alması bekleniyor. Bununla birlikte, Call of Duty Operatör kadrosu giderek çeşitleniyor ve artık sadece oyun dünyasının sınırlarını değil, pop kültürünün geniş bir yelpazesini kapsıyor. Homelander, Kevin Durant, TimTheTatman, Snoop Dogg, Lara Croft, Spawn, 21 Savage, Skeletor ve hatta Diablo 4’ten Lilith gibi karakterler, Call of Duty evreninin renkli saflarına katılmış durumda.

2. Sezonun 7 Şubat’ta tüm platformlarda başlayacağı müjdesi, hayranları adeta heyecanlandırdı. Ancak, henüz sezonun içeriği hakkında detaylı bilgiler verilmedi. Yakın gelecekte, bu heyecan verici sezonun ne gibi sürprizlerle dolu olduğunu öğreneceğimizi umuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir