What If…? 2.Sezon Disney Plus Türkiye’ye Geliyor


Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri tanıtmaya devam ediyor. Yeni fazlar ile beraber izleyeceğimiz yeni yapımların yanı sıra Marvel, Disney Plus’da izleyiciyle buluşan yapımlarının yeni sezonlarını izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor.

Marvel Studios‘un en iyi Disney Plus dizisi olarak kabul edilen ve birçok yapıma referans niteliği taşıyan What If…? dizisinin ikinci sezonu, 22 Aralık – 31 Aralık tarihleri arasında izleyiciyle buluştu. Lakin, Marvel hayranlarının büyük merakla beklediği dizinin yeni sezonu, Disney Plus Türkiye‘de izleyici karşısına çıkmadı. Bu nedenle büyük tepkiler toplayan platform, dizinin yeni sezonun ne zaman ülkemiz izleyiciyle buluşacağını en sonunda duyurdu.

What If…? İkinci Sezonu Disney Plus Türkiye’ye Geliyor

What If...?

22 Aralık – 31 Aralık tarihleri arasında ülkemiz dışında Disney Plus‘ın hizmet verdiği tüm pazarlarda izleyici karşısına çıkan dizinin yeni ve ikinci sezonu, ülkemizde yapılan anlaşmalar ve Türkçe dublaj seçeneğinin yetişemediği gerekçesi ile Disney Plus Türkiye‘ye geç olarak geliyor.

Platformda hayranlarla duyurulan bilgiye göre, What If…? dizisinin yeni sezon bölümleri 24 Ocak tarihinde tüm bölümleriyle beraber Disney Plus Türkiye kütüphanesine dahil olacak. Eğer sizlerde, yeni sezonu merakla bekliyorsanız 24 Ocak tarihinde platformu kontrol etmeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir