What If…? 3.Sezondan Yeni Görseller Paylaşıldı


Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri tanıtmaya devam ediyor. Yeni fazlar ile beraber izleyeceğimiz yeni yapımların yanı sıra Marvel, Disney Plus’da izleyiciyle buluşan yapımlarının yeni sezonlarını izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor.

Marvel Studios‘un en iyi Disney Plus dizisi olarak kabul edilen ve birçok yapıma referans niteliği taşıyan What If…? dizisinin ikinci sezonu geçtiğimiz aylarda izleyici karşısına çıktı. İkinci sezonun final yapmasının akabinde ise stüdyo, üçüncü sezon hakkında yeni detayları paylaşmaya devam ediyor.

What If…? Üçüncü Sezondan Paylaşılan Yeni Görseller

What If...?

What If...?

What If...?

What If...?

Marvel Sinematik Evreni‘nin son dönemdeki en iyi yapımlarından birisi olan dizinin yeni ve üçüncü sezonu için paylaşılan ilk fragman; Dizinin birinci ve ikinci sezonundan farklı olacağını ve artık yeni bir hikayeye başladığımızı işaret ediyor. Ayrıca dizinin yeni sezonu, dizinin ikinci sezonu için hazırlanan ancak üçüncü sezon için bekletilen sahnelere de ev sahipliği yapacak.

Disney Plus üzerinden izleyiciyle buluşacak olan What If…? dizisinin yeni ve üçüncü sezonu, 2024 yılı içerisinde Disney Plus üzerinden izleyici karşısına çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir