Xiaomi Redmi Watch 4 Uzun Pil Ömrü Özelliği İle Satışa Sunuldu


Xiaomi, akıllı saat pazarında rekabeti artırmak için yeni bir model olan Redmi Watch 4’ü duyurdu. Bu cihaz, uzun pil ömrü, yüksek kaliteli ekran ve gelişmiş sağlık ve spor özellikleri ile dikkat çekiyor. İşte Redmi Watch 4’ün özellikleri ve fiyatı.

Xiaomi Redmi Watch 4 Özellikleri

Redmi Watch 4, alüminyum alaşım çerçeveye sahip şık ve hafif bir tasarıma sahip. 1,97inç boyutunda LTPS AMOLED bir ekrana sahip olan saat, 60Hz yenileme hızı ve 600nit parlaklık sunuyor. Saat, 5ATM sertifikası ile 10 dakika boyunca 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklı olması sayesinde yüzme gibi su sporlarını da destekliyor.

 

Xiaomi Redmi Watch 4, sağlık takibi konusunda da iddialı. Saat, kalp atış hızı, kandaki oksijen, uyku ve stres takibi gibi özelliklere sahip. Ayrıca 150’den fazla spor modu bulunan farklı aktiviteleri de izleyebiliyor. Saat, GPS ile konum bilgisi de alabiliyor.

Redmi Watch 4’ün en önemli özelliklerinden biri de uzun pil ömrü. Saat, 470mAh’lik pil ile tek şarjla 20 gün boyunca kullanım sunuyor. Redmi Watch 4, Bluetooth 5.3 ve NFC bağlantılarını destekliyor. Saat, akıllı telefon ile eşleştirildiğinde arama gerçekleştirme ve bildirimleri görüntüleme gibi özellikler de sunuyor.

Redmi Watch 4’ün fiyatı ise oldukça uygun. Saat, Çin’de 107 dolar olarak belirlendi. Saatin Türkiye’ye ne zaman geleceği ise henüz belli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir