Yeni Game Pass Ocak 2024 Oyunları Belli Oldu


Microsoft tarafından yapılan duyuru ile yeni Game Pass Ocak 2024 oyunları ortaya çıktı. Ayın geri kalanı için yedi oyun seçilmiş iken, sonunda da sadec bir oyun servisten çıkacak. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Xbox Developer Direct Geri Dönüyor: Yeni Bölüm Haftaya Düzenlenecek


Yeni Game Pass Ocak 2024 oyunları listesine baktığımızda, bu defa fena olmayan bir tablo ile karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz. F1 23 ve Persona 3 Reload oyunlarını aboneliğiniz kapsamında oynayabileceksiniz. Tam liste için aşağıya göz atabilirsiniz.

Yeni Game Pass Ocak 2024 Oyunları

  • Those Who Remain (Bulut, Konsol ve PC)
  • Turnip Boy Robs a Ban (Bulut, Konsol ve PC)
  • F1 23 (Konsol ve PC) – EA Play
  • Palworld (Bulut, Konsol ve PC)
  • Go Mecha Ball (Bulut, Konsol ve PC)
  • Brotato (Bulut, Konsol ve PC)
  • Persona 3 Reload (Bulut, Konsol ve PC)
  • Anuchard (Bulut, Konsol ve PC)

JanW2-aefd45004fa519489b54-1024x576

Those Who Remain bugün itibarıyla servisteki yerini almış iken, F1 23 ve Turnip Boy Robs a Rank için 18 Ocak, Palworld için 19 Ocak, Go Mecha Ball için 25 Ocak, Brotato için 30 Ocak, Persona 3 Reload için 2 Şubat ve Anuchard için de 6 Şubat tarihini beklemek durumunda olacağız.

İkinci safhadaki parlayan yıldızının F1 23 olduğunu söyleyebiliriz. 2023 sezonundaki her aracı, her sürücüyü ve her parkuru içerecek. Ayrıca Las Vagas Grand Prix’indeki pistler, Lusail International Circuit (Katar) ve efsanevi Shangai (Çin), Paul Richard (Fransa) ve Portimao (Portekiz) yolları da bulunacak.

Gerçek F1 takımları ile sıkı bir çalışma gerçekleştirdiklerini ve yaptıkları geri bildirimler doğrultusunda fizik etkileri ve yarış kontrolü açısından serinin önceki oyunlarından daha gerçekçi bir oynanış bizi bekliyor. Bunun yanı sıra, yine geri dönüşler doğrultusunda Codemasters motor gücüne ve araç devinimsizliğine de bir dizi iyileştirme, aerodinamikler ile yol tutuşu arasında denge ayarlamaları da yapmış ve bu sayede araçların hızlanırken, dururken ve köşeleri dönerken daha tahmin edilebilir olmaları sağlanıyor.

Orta seviye % 35 yarış mesafesi seçimi yapabildiğimiz F1 23 ile kırmızı bayrak kuralı da uygulanmaya başlanmıştı. Ayrıca F1 World de gerçek yarış takviminden esinlenilen içerikler ile karşımıza çıkıyor. Öyle ki meydan okumaları tamamlayarak seviye atlayarak yeni araba geliştirmeleri, renk seçenekleri, kıyafetler ve kasklar açabileceğimiz çeşitli modlar içerek.

F1 23 haricinde, korku oyunu sevenler için Those Who Remain, Palworld ve Persona 3 Reload da mutlaka bakmanızı önereceğimiz oyunlar arasında bulunuyor.

Son olarak, Hitman: World of Assassination paketinin 31 Ocak 2024 tarihi itibarıyla Game Pass servisinden bulut, konsol ve PC taraflarında ayrılacağını söyleyelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir