Yeni Wolverine Detayları Sızmaya Devam Ediyor


Geçtiğimiz günlerde yaşanan siber saldırı sonrasında, yeni Wolverine detayları da sızmaya devam ediyor. Görünüşe göre, bizi İkinci Dünya Savaşı temalı bir oyun beliyor gibi görünüyor.


İlginizi Çekebilir: Hackerlar Insomniac Games Stüdyosuna Saldırdılar: Wolverine Verileri Çalındı


Sizinle geçtiğimiz günlerde paylaştığımız haberimizde, Insomniac Games stüdyosunun Rhysida adı verilen bir bilgisayar korsan grubunun saldırısına uğradığını aktarmıştık. Çalışanlarının ve seslendirme sanatçısı Yuri Lowenthal’ın kişisel belgeleri ve bilgilerinin yanı sıra, Wolverine oyununa ait birkaç ekran görüntüsünü ve konsept sanat çalışmalarını çaldığını belirten grup, ispat olarak da çaldıklarına dair bir ekran görüntüsü paylaşmıştı.

Yeni Wolverine Detayları Neler Anlatıyor?

Yaşanan bu olayın ardından oyuncular, ekran görüntüsündeki belgelerin peşine düştü ve görsellerin orijinallerini bir şekilde bularak daha fazla bilgi edinme fırsatı yakaladılar. Bunun sonucunda da yeni Wolverine detayları sızmaya başladı.

Oyuncuların ulaştığı görsellerin net halleri, İkinci Dünya Savaşı dönemine ait yapıları ekranımıza getiriyor. Hatırlayacağınız üzere Insomniac Games, filmler ile herhangi bir bağlantısı olmayan bir oyun ile karşımıza çıkılacağını söylemişti.

Hackerlar Insomniac Games Stüdyosuna Saldırdılar Wolverine Verileri Çalındı

Çizgi-roman serisinde de karakterin geçmişinin İkinci Dünya Savaşı ve diğer tarihi olaylar ile iç içe geçmiş şekilde resmediliyordu. Hal böyle olunca, oyunda da bu noktaya odaklanılacakmış gibi görünüyor. Diğer bir deyişle, Wolverine karakterinin hem geçmişi hem de az bilinen yönleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olacak olabiliriz. Gelişmeleri takipte olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir